Loading...
Bioenerji 2018-01-31T11:49:09+03:00

Çakralar

Çakralar insan bedeninde bulunan yaşamsal enerjiyi tüm vücuda dağıtan enerji merkezleridir.

Çakralar canlıların bedeninde bulunan enerji odaklarıdır ve 7 temel çakra vardır. Bunlar vücudumuzun ön tarafında, orta kısımda aşağıdan yukarıya doğru sıralanmışlardır. Ayrıca 40 kadar ikincil çakra vardır. Bunların çoğu dalak, ense, avuç içi ve ayak tabanlarında bulunur. Bunlar da önemli işlevlere sahiptirler.

[recaptcha]

Bioenerji Blog

BİOENERJİ NEDİR ?

Bedenimiz farklı hızlarda oluşan kozmik enerji vibrasyonuna sahiptir. Fiziki bedenimiz, duygularımız düşüncelerimiz, ruhani merkezimizde (tepe çakrası),  tüm titreşimlerle , belirli frekansta ve değişken hızda kesintisiz devam eder. Bu

insan bedenini, bedenindeki hücreleri saran, her canlıda ve maddede bulunan, kendine özgü toprak ve kozmik enerjilerine, kendi içerisinde (yin/yang) devreleri bulunan doğal enerji akımlarına, Bio enerji denilmektedir.

Her maddenin manyetizması pozitif/negatif kutbu, bir atomik yapısı ve frekans yoğunluk değerleri vardır. Vücudumuzun da 12 mini volt elektrik enerjisi ile çalışması bu gerçekliğin en somut ifadelerindendir.

Vücut içerisinde, sürekliliği olan bu titreşim, düşük voltajlı elektromanyetik akım; fiziksel bedenle sınırlı değildir, bir bedenden diğerine veya maddeye akış yapılabilir.

Biyoenerji Şifa Çalışması bir DENKLEMdir.

KAİNAT +BİOENERJİST+ DANIŞAN =DENKLEM

İyileşen, hastalık yada sakatlık değildir; kişinin bünyesidir.

Bioenerji Hakkında

“Uygulanan ve aktarılan enerji şifası kişinin bedeninden haftalar geçse de asla çıkmaz. Kişide şifa süreci devam eder. Gelmesi gereken en uygun seviyeye gelir.”

Bioenerji Hakkında