Loading...
Nefes Terapi 2018-01-31T11:46:48+03:00

Nefes Terapi Seansı

Sizinle nefes eğitmeni tarafından birebir uygulanan seanstır.

Nefes seansı  :5 dk Nefes seansıyla ilgili bilgilendirme ,seansta takip edilecek yöntemin sizin sorumluluğunuzda olan kısmının size aktarılması,seans niyeti belirleme işlemi yapılacaktır.

Daha sonra 1 saat lik nefes seansı açık ,derin ve bağlantılı DİYAFRAM’dan nefes alış sağlanarak ,vücuttaki tıkalı akapunktur noktalarına temas nefes enerjisiyle birlikte açılım gerçekleştirilecektir.

Son 15 dakika meditasyonla rahatlama yüksek bilince açılım çalışmasıdır.

2-4-6 kişilik grup içinde aynı seans uygulanır.

[recaptcha]

Mucizeni Keşfet

Doğal nefesle değişim

Uygulayacağımız Doğal Nefes Çalışması önce fiziksel, sonra duygusal ve mental ve son olarak da ruhsal olarak pozitif değişimler sağlayacaktır. Doğal Nefes, fiziksel seviyede yaşam enerjimizi yükseltir, bağışıklık sistemimizi, kaslarımızı ve bedenimizin tamamını güçlendirir, kandaki oksijen oranını yükseltir.

Nefes Terapi Blog

Nefes Terapisi

Nefes teknikleri; Duygusal sıkışmaların biyolojik alt yapıları vardır. Bu blokajları boşaltmak nefes egzersizleriyle mümkündür. Doğru nefes almak bile kişide önemli psikolojik farkındalık sağlamaktadır. İnsan bedeni bir enerji yumağı

Zihinsel seviyede negatif düşünceleri, limitleri yok eder, konsantrasyonu arttırır, zekayı ve hafızayı güçlendirir, yaşamı daha yüksek bir farkındalık seviyesinden bakmamızı sağlar ve vizyonu genişletir.

Nefes alma şeklini değiştirdiğimiz için hücre hafızamızdaki tüm negatif enerjileri temizlemiş oluyoruz. (endişeler, korkular, stres gibi)

Artan nefes kapasitesi sayesinde daha fazla enerji sahibi ve yüksek bir fiziksel kondisyona sahip oluyoruz.
Güç kazanıyoruz, bağışıklık sistemimizi destekliyoruz.

Farklı nefes alma alışkanlıkları yaşam akışımızı nasıl etkiliyor?

Biz diyoruz ki nefes alışkanlığın neyse, nasıl nefes alıyorsan öyle yaşıyorsun, öyle davranıyor, öyle hissediyorsun. Ve tabii nefesin değiştikçe bu sefer zihnin, duyguların, dünyaya bakış açın, algıların da değişiyor.

Bizler, nefes seanslarımız sırasında bazı teknikleri uygulayarak, zaten size ait olan, yaradılışınızda size verilen doğal nefesi hatırlamanız için size yardımcı oluyor, rehberlik ediyoruz. Aslında size şunu gösteriyoruz, hayat ile olan alışverişimiz aynı nefes alışverişimiz gibi olmalıdır; doğal, çabasız ve cömert… Nefesiniz açıldıktan ve doğal nefesinize geri döndükten sonra bunu çok daha iyi anlıyor, fark ediyorsunuz.

[recaptcha]

“Seni sınırlayan bir şey var. Sürekli istediğin ama yapamadığın.
Hayallerinin yetmediği, hedefine yaklaşmanı engelleyen.
Bir mucize var!”

• Günün Sözü

“Basitte mucize vardır ve insan bedeninin en basit mucizesi: Nefes’tir.”

• Günün Sözü